Yhteystiedot

KJP Kouvolan Jalkapallo


Puheenjohtaja

Pirkko Itälä
040 546 5199
pirkko.itala@mypa.fi

Valmennuspäällikkö

Henri Halonen
044 534 9621
henkka.halonen@kouvolanjalkapallo.fi

Koordinaattori

Jari Kujala
050 307 0707
jari.kujala@kouvolanjalkapallo.fi

Koordinaattorin työtehtävät:

  • hallinnolliset tehtävät; budjetin laatiminen / seuranta, toiminnan ohjeistus, ohjausryhmän asioiden valmistelu, talouden hoito, saatavat, laskutus
  • sidosryhmäyhteistyö; tukien ja avustusten hakeminen ja muu varainhankinta
  • tiedotus ja viestintä
  • yhteisjoukkueiden ja yhteisryhmien taustahenkilöiden kokoaminen
  • Kotimaiset ja kansainväliset yhteydet, piiri, liitto
  • Yhteistyökumppanit, sponsorisopimukset
  • Varustesopimukset, varustevastuut
  • Kenttävuorojen vastuuhenkilö
  • Maire-liigan vastuuhenkilö
  • Futsal-liigan vastuuhenkilö
  • Joukkueenjohtajien tukihenkilö
  • Valmennuspäällikön tuki
  • Nettisivut / SoMe
  • Tapahtumat
  • YJ-sopimukset

 

Valmennusvastaavat

C14-joukkue

Jukka Lindström

050 594 1929

jukka.lindstrom@kymli.fi

C15-joukkue

Janne Pahkala

janne.pahkala(@)kouvolanjalkapallo.fi

045 639 8373

B17-joukkue

Toni Huttunen

040-5142341

huttunen.toni@hotmail.com

CT14-joukkue

Mika Hostikka

0400 771 967

mika.hostikka67@gmail.com

BT18-joukkue

Marko Honkanen

040 501 8561

marko.honkanen@kolumbus.fi

Joukkueenjohtajat

C14-joukkue

Inka Häkkinen

044 017 0982

inka.hakkinen@kouvolanjalkapallo.fi

C15-joukkue

Jouni Luoranen

jouni.luoranen(@)kouvolanjalkapallo.fi

040 520 9294

B17-joukkue

YJ Kilpa: Tuomas Oikari

040 717 1290

tuomas.oikari@kouvolanjalkapallo.fi

YJ2 Haaste: Tuomas Liukko

040 123 9401

KJP.Bvalkoinen(at)gmail.com

CT14-joukkue

Ari Hallikas

0400 906 185

ari.futis123@gmail.com

BT18-joukkue

Jani Paavola

jani.paavola@kemira.com

050 500 3120