Kevätkokous MYPA-talolla tiistai 31.5.2022 klo 18
Julkaistu: 24.05.2022 01.06

Kevätkokous MYPA-talolla tiistai 31.5.2022 klo 18

KOKOUSKUTSU

Kouvolan Jalkapallo ry:n kevätkokous pidetään MYPA - talolla tiistaina 31.5.2022 klo 18.00 alkaen. Käsiteltävinä asioina on sääntömääräiset kevätkokousasiat sekä toimihenkilöiden, pallokerholaisten ja harrastejoukkueiden jäsenmaksuista päättäminen.

Kokoukseen voi osallistua myös Teams yhteyden välityksellä. Teams-kokouksen linkki saatavilla sähköpostitse osoitteesta toimisto@kouvolanjalkapallo.fi

Kahvitarjoilu klo 17.45 alkaen.

Tervetuloa!

Asialista on lähetetty jäsenistölle sähköpostitse.

Hallitus


Seuran sääntöjen mukaan seuran kokouksissa saavat olla edustettuina kaikki jäsenvelvollisuutensa täyttäneet jäsenet. Jokaisella seuran kokoukseen mennessä jäsenmaksunsa maksaneella 15 vuotta täyttäneellä varsinaisella jäsenellä, jäsenyhdistyksellä, toimihenkilöjäsenellä, kunniajäsenellä ja kunniapuheenjohtajalla sekä ainaisjäsenellä, kannattajajäseniä lukuun ottamatta, on yksi ääni. Juniorijäsenellä ei ole äänioikeutta.